Sledujte nás na YouTube

HTC Desire 601 dostává v České republice aktualizaci na Android 4.4.2 a Sense 5.5

Redakční pošta se v posledních dnech plnila čtenářskými e-maily, ve kterých jste nám oznamovali dostupnosti aktualizace na Android 4.4.2 pro smartphone HTC Desire 601. Aktualizační balíček kromě opravy nahlášených chyb a optimalizace systému přináší také novější verzi uživatelského prostředí HTC Sense 5.5. V případě, že update na váš Desire 601 ještě nedorazil, zkuste dostupnost zkontrolovat skrze nabídku Nastavení / O produktu / Softwarové aktualizace.

Zaujal vás HTC Desire 601? Podívejte se, kde jej koupíte nejlevněji…

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *