Domů » Bleskovky » HTC Desire 200 pro nenáročné míří na český trh, prodávat se bude za 4500 Kč

HTC Desire 200 pro nenáročné míří na český trh, prodávat se bude za 4500 Kč

Společnost HTC spustí tento týden v České republice prodej chytrého telefonu HTC Desire 200, se kterým bude cílit především na nenáročné uživatele. Telefon je osazen single-core procesorem Snapdragon S1 s taktem 1 GHz, operačním systémem Android (bohužel ve verzi 4.0) a uživatelskou nadstavbou Sense 4.0. Doporučená koncová cena tohoto modelu je 4 499 Kč a máme pocit, že s ní HTC trochu přestřelilo. U mobilních operátorů bude tento telefon dostupný v průběhu léta a doufejme, že za výhodnějších cenových podmínek než ve volném prodeji.

Desire 200 dále nabídne 3,5″ HVGA displej (320 x 480 px), 512 MB RAM, 4 GB vnitřní paměti a slot na microSDHC karty (až 32 GB), dále Bluetooth 3.0, WiFi s podporou standardů 802.11 b/g/n, GPS či 1230mAh akumulátor. Z několika barevných variant bude v Česku na výběr tradiční černá a elegantní bílá. Desire 200 to vzhledem ke své ceně nebude mít až tak jednoduché, protože konkurence mnohdy i za levnější peníz nabízí podstatně zajímavější hardwarové parametry.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Subscribe
Upozornit na
guest
10 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments