HTC chystá nové varianty pouzdra Dot View: Dostupné bude pro více modelů

Perforované pouzdro Dot View od HTC se zřejmě stane jedním z prvků, kterými se bude chtít tchajwanský výrobce v budoucnu odlišovat od konkurence. Podle seznamu, který vypustil na internet Evleaks, připravuje dvě nové varianty tohoto příslušenství spolu s několika novými telefony.

Aktuální pouzdro v něm nese název Dot View Premium, k aktuálně podporovaným telefonům M8 a M8 Ace má přibýt trojice zařízení s označením B2, W8 a EYE. Zajímavá je položka W8, neboť podle posledních spekulací se má jednat o Windows Phone variantu aktuální vlajkové lodi HTC One M8. Ta by mohla ve spojení s pouzdrem Dot View přijít s vlastní verzí Rychlého zobrazení (Glance Screen), který mají v oblibě majitelé telefonů Nokia Lumia.

 
Ilustrační obrázek (zdroj: Neowin)

Dot View se ale zřejmě nemá stát jen výhodou vlajkových lodí, HTC připravuje nové telefony s kódovým označením A51, A21 a A11, které mají přijít s podporou pouzder Dot View Standard a Dot View Lite. Podle názvů očekáváme, že se bude jednat o zařízení střední třídy, u nichž by mohla potenciální zájemce lákat příznivá cena.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku