Domů » Bleskovky » HTC BlinkFeed slaví dvouleté výročí milionem přečtených článků za měsíc a čeká ji další rozšíření

HTC BlinkFeed slaví dvouleté výročí milionem přečtených článků za měsíc a čeká ji další rozšíření

Aplikaci HTC BlinkFeed představila společnost v květnu 2013 se zahájením prodeje HTC One M7 (recenze). Uživatelé po celém světě s její pomocí k dnešnímu dni přečetli přes 5,3 miliardy článků řazených do tématických skupin. Majitelé telefonů HTC v České republice nezůstávají pozadu, v květnu 2015 vykázali více než 995 000 zobrazení článků. Především díky oblibě, kterou si tato vizuální čtečka a služba od HTC získala, společnost investuje do jejího dalšího rozvoje.

Minulý měsíc ke stávajícím partnerským portálům, tedy např. Novinky.cz, Ihned.cz nebo Sport.cz, přibyl filmový blog FFFILM Františka Fuky a v létě ho budou následovat další české zdroje v čele s cestovatelským portálem Cestujlevne.com. Mezi zdroji nechybí řada českých technologických portálů včetně našeho projektu SMARTmania.cz. Ten byl mimochodem do aplikace BlinkFeed zařazen před před téměř dvěma lety a patří díky tomu k jedněm z prvních kanálů, který tato služba v rámci lokálního českého obsahu začala nabízet.

HTC BlinkFeed uživatele zásobuje nejen informacemi z českých zpravodajských a zájmových serverů, ale může agregovat i obsah z Facebooku, Twitteru, Instagramu, Flickru a dalších sociálních sítí. Díky integraci aplikace Foursquare pak mimo jiné umí HTC BlinkFeed doporučovat třeba vhodné místo na večeři nebo oběd v aktuálním okolí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentářů

  1. pouzivam pravidelne, uz aplikace temer ani nespoustim

  2. Facebook (neregistrovaný)

    Ahoj viem že to je trošku mimo tému ale nevedel by mi niekto poradiť…..mám problém s Messsengerom ktorý som asi tak 3 mesiace neaktualizoval,pracoval svižne a bez problémov no ale rozhodol som sa ho asi tak pred 2-3 týždňami akualizovať a odvtedy mám problém po odoslaní správy po ktorej messenger zamrzne asi na 6-7 sec. Je to dosť otravuje už pri písaní s jednou osobou a nie ešte s viacerými kde je to neznesiteľné. Skúšal som všetko možné presunúť z telefónu na SD a naopak, factory reset a aj vymazávanie údajov ale nič nepodohlo vedel by mi niekto poradiť ? Problém mám na HTC M8.

    Vopred ďakujem

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).