Sledujte nás na YouTube

HTC BlinkFeed bude dostupný i pro konkurenční telefony s Androidem

Kontroverzní domovská obrazovka BlinkFeed, která je součástí prostředí HTC Sense od verze 5.0 a slouží jako agregátor zpráv z různých zdrojů (včetně SmartMania.cz) a sociálních sítí, již brzy nebude omezena pouze na zařízení tchajwanského výrobce. Již nyní je ke stažení v Google Play Store, přičemž zatím si ji mohou stáhnout pouze majitelé včera představeného telefonu HTC One.

 

Podle tiskové zprávy HTC má však tento launcher přijít i na ostatní telefony s Androidem a to dokonce i mimo stáj HTC. Pravděpodobně bude její stažení podmíněno nejnovější verzí operačního systému Android. Společnost přislíbila, že pro majitele zařízení konkurenčních výrobců bude aplikace dostupná již brzy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *