Domů » Bleskovky » HTC BlinkFeed bude dostupný i pro konkurenční telefony s Androidem

HTC BlinkFeed bude dostupný i pro konkurenční telefony s Androidem

Kontroverzní domovská obrazovka BlinkFeed, která je součástí prostředí HTC Sense od verze 5.0 a slouží jako agregátor zpráv z různých zdrojů (včetně SmartMania.cz) a sociálních sítí, již brzy nebude omezena pouze na zařízení tchajwanského výrobce. Již nyní je ke stažení v Google Play Store, přičemž zatím si ji mohou stáhnout pouze majitelé včera představeného telefonu HTC One.

 

Podle tiskové zprávy HTC má však tento launcher přijít i na ostatní telefony s Androidem a to dokonce i mimo stáj HTC. Pravděpodobně bude její stažení podmíněno nejnovější verzí operačního systému Android. Společnost přislíbila, že pro majitele zařízení konkurenčních výrobců bude aplikace dostupná již brzy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).