Domů » Bleskovky » HTC a Android 5.0 Lollipop: Známe harmonogram aktualizací pro vybrané modely

HTC a Android 5.0 Lollipop: Známe harmonogram aktualizací pro vybrané modely

Vlastníte telefon od HTC a netrpělivě očekáváte nejnovější verzi operačního systému Android 5.0 Lollipop? Již z dřívějška víme, že jako první se dočkají majitelé posledních dvou generací HTC One; pokud tchajwanský výrobce splní svůj závazek, měla by aktualizace na těchto zařízeních přistát ještě tento měsíc. A ostatní telefony?

  

Vietnamský server HTC-vietnam zveřejnil harmonogram aktualizací, v němž je uvedeno hned 16 modelů, které se na Lollipop mohou těšit. Plán aktualizací se bude lišit v závislosti na zemi a mobilním operátorovi, alespoň však můžeme nahlédnout, které modely budou pro HTC prioritní a které si na své lízátko ještě počkají.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Josef (neregistrovaný)

    Už aby to tady bylo, chci zkusit ten novej ART runtime místo Dalvika.

  2. lukass71 (neregistrovaný)

    Jeste byste mohli doplnit ze to T1, T2… jsou mesice, ne ctvrtleti

  3. radek (neregistrovaný)

    V usa uz je fw uvolneny pro neblokovane telefony. Staci uz jen pockat na OTA. To uz nebude nadlouho. Jinak ja jsem zadne problemy s ARTem nezaznamenal…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).