Domů » Bleskovky » HTC 8X dostává v programu pro vývojáře aktualizaci GDR1: Dočkávají se i majitelé HTC 8S

HTC 8X dostává v programu pro vývojáře aktualizaci GDR1: Dočkávají se i majitelé HTC 8S

Microsoft vydal menší aktualizaci systému Windows Phone 8.1 z programu Developer Preview s číslovkou 8.10.14176, která nepřináší žádné viditelné novinky, pouze přináší drobné opravy – například fix starší chyby 80188308, která se objevovala během instalace, pokud v systémovém oddílu na interním úložišti došlo místo. Těm, kterým se tato chyba stále objevuje, Microsoft na svém blogu doporučuje obnovit telefon pomocí nástroje Nokia Software Recovery Tool.

 
Windows Phone 8X by HTC s poslední verzí systému GDR1 (Zdroj: diskuzní fórum SMARTmania)

Mnohem důležitější je tato aktualizace pro majitelé telefonů značky HTC, kteří již mohou své přístroje HTC 8X, a oproti všem předchozím předpokladům i HTC 8S, aktualizovat na verzi GDR1. Ta do systému přináší nové funkce, jako například vytváření složek dlaždic na domovské obrazovce, přečíst si o nich můžete v našem starším článku

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Takže se HTC 8S také dočká? Nooo, to je příjemné :-)

  • Ono se přece původně psalo, že to u tý 8S nejde kvůli paměti, ale že se pokusí na tom zapracovat.

  • Sali (neregistrovaný)

   Ano, ale „zapracovat“ na to mělo HTC, a nakonec to za ně udělal Microsoft…. takže DÍKY MS

  • lerion (neregistrovaný)

   Podle mě se na to HTC chtělo naprosto klasicky vykašlat tak, jak rádi kašlou na ostatní modely. A MS na ně zatlačil, že to by opravdu nebylo vhodné…

  • můžete někdo potvrdit update na 8Sko?

  • Sali (neregistrovaný)

   Jo já můžu mam ji od včera nainstalovanou.

  • Tak jsem včera 3 hodiny aktualizoval a 8.1. to nenabízí. Od 7.5 nebyla dělána na tom telefonu aktualizace a bohužel to WP neumí najednou a muselo to jít přes všechny verze, takže asi 6x opakovaný instalační proces. KATASTROFA. Nejhorší je, že po 3 hodinách nepoznám jediný rozdíl mezi verzi 7.5 a 8.0.1.

 2. Sategi (neregistrovaný)

  A kedy uz KONECNE bude 8.1 official update pre 8X ??? mna tieto developer …tiny nezaujimaju.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).