Domů » Bleskovky » Hráči, pozor! Aplikace PokeDetector odhalí všechny Pokémony ve vašem okolí

Hráči, pozor! Aplikace PokeDetector odhalí všechny Pokémony ve vašem okolí

Na světě nyní existují nejspíše tři skupiny lidí – ti, kteří Pokémon Go milují, ti, kteří jej nenávidí a mají plné zuby veškerých informací, které se této hry týkají, a konečně ti, kterým je hra v podstatě ukradená. Pokud patříte do první skupiny a vášnivě lovíte virtuální zvířátka, mohla by se vám hodit aplikace PokeDetector.

pokedetector

Ta je dostupná pro Android a po nainstalování se stačí přihlásit přes účet Google. Poté vás tato aplikace bude upozorňovat na Pokémony ve vaší blízkosti, a to i v případě, že nemáte samotnou hru zapnutou. Podle redaktorů z AndroidAuthority má také detektor dvakrát větší dosah, a tak vám na mapě odhalí i Pokémony, které by vám originální hra neodhalila. U každého zvířátka pak uvidíte i dobu, po kterou se bude na daném místě vyskytovat, než zmizí.

pokedetector_wearables

Notifikace prý fungují velmi dobře i s nositelnou elektronikou, pokud tedy nosíte chytré hodinky, nebudete muset ani vytahovat telefon z kapsy, abyste se podívali, kteří Pokémoni jsou ve vašem okolí. Jelikož mnoho z nich už můžete mít v PokéBallech, aplikace nabízí i filtr, díky kterému můžete ty již chycené ignorovat, za tuto funkci si však vývojáři řeknou 2,99 dolarů, tedy zhruba 74 Kč. Pokud by vás přemíra notifikací rozčilovala, je možné nastavit si i frekvenci, s jakou se mají zobrazovat.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments