Domů » Bleskovky » HP na MWC možná představí tablet s Androidem 4.2 a Tegrou 4

HP na MWC možná představí tablet s Androidem 4.2 a Tegrou 4

Výkonný mobilní čip NVidia Tegra 4 byl společně s herní konzolí Shield představen na začátku letošního roku při veletrhu CES v Las Vegas. Do dnešního dne bylo oznámeno jen několik tabletů, které tímto čipem budou vybaveny a masovější nasazení lze očekávat až v průběhu tohoto roku. Nyní se ale začíná spekulovat o tom, že by společnost HP mohla na veletrhu MWC představit tablet s Androidem 4.2 „Jelly Bean“, jehož srdcem bude právě NVidia Tegra 4. Jiné zdroje naopak hovoří, že HP tablet představí na samostatné akci a na MWC bude zařízení ukazovat pouze „vyvoleným“ za zavřenými dveřmi.

 

Už v minulosti se objevily zprávy o tom, že HP chystá vlastní smartphone s Androidem a je tedy možné, že se právě od tohoto výrobce na MWC dočkáme příjemného překvapení. V tuto chvíli nemáme informace o hardwarových parametrech, ale barcelonský kongres začíná už 25. února a jsme velice zvědaví, s jakými novinkami HP přijde.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. VVelda (neregistrovaný)

    „Výkonný mobilní čip NVidia Tegra 4“

    A zdroj?

  2. VVelda (neregistrovaný)

    „Výkonný mobilní čip NVidia Tegra 4“

    A zdroj?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).