Domů » Bleskovky » HP Elite x3 koupíte i v ČR: Známe oficiální ceny pro Evropu

HP Elite x3 koupíte i v ČR: Známe oficiální ceny pro Evropu

Prozatím nejvybavenějším smartphonem se systémem Windows 10 Mobile je v únoru představený smartphone Elite x3 od společnosti Hewlett Packard. Tento model nabízí špičkovou výbavu, povedený design, zvýšenou odolnost (IP67 a MIL-STD810G) a v neposlední řadě podporu počítačového režimu Continuum. HP právě v těchto dnech vstupuje s tímto smartphonem na globální trh, přičemž dočkat by se měli i čeští zájemci.

HP_Elite_x3-Lead_Promo_0-650x430

I když je Elite x3 určen zejména do podnikatelského prostředí, dostává se i do koncového prodeje skrze oficiální webový obchod výrobce. K mání je již například ve francouzské či švédské verzi obchodu, cena pro Evropu je stanovena na 699 EUR bez DPH za verzi s jedním slotem na SIM kartu, dual SIM verze stojí ještě o 30 EUR více.

HP Elite x3: První dojmy z MWC 2016

Oficiální českou cenu zatím neznáme, s kurzovým přepočtem a přičtením DPH můžeme počítat 22 900 korun za single SIM verzi, případně 23 900 korun za dual SIM verzi. Telefon má na tuzemských stránkách HP svoji produktovou kartu a Česká republika je vedena v seznamu zemí s oficiální dostupností, zbývá tedy jen počkat na oznámení zahájení data prodeje. Švédské stránky HP uvádějí dostupnost do dvou týdnů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
127 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments