Domů » Bleskovky » HP chystá nový tablet: Výrazný rámeček kolem displeje a záda jako iPad

HP chystá nový tablet: Výrazný rámeček kolem displeje a záda jako iPad

Společnost HP by měla v brzké době představit několik nových tabletů s operačním systémem Android. Server Evleaks předčasně odhalil podobu jednoho z levnějších modelů. Co nás příliš netěší, je zbytečně velký rámeček okolo displeje, kde se doslova plácá místem.

Zadní strana vypadá o poznání elegantněji, i když tak trochu připomíná iPad mini. Podle plastového výlisku v horní části usuzujeme, že zde bude prostor pro Wi-Fi a snad i GSM/3G anténu. O hardwarových parametrech zdroj zatím mlčí a neznáme ani přesný název tabletu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

6 komentářů

 1. Tomik (neregistrovaný)

  Smutne ze uz i HP ma potrebu kopirovat jeden z nejlepsich tabletu tedy tynzada, mit jeste kulaty HB clovek by si je pokud nemel zapnute i spletl….myslim ze pripadna zaloba od apple na sebe nenecha dlouho cekat ten zadek je vic nez podobny ipadu

  • Nejsmutnější je, že taková společnost jako HP (ale i Dell) se nevzmůžou na kloudný vlastní vývoj a jen přebrandovávají číňana. Stále jsou zaseknutý ve své PC éře.

 2. Paulie88 (neregistrovaný)

  No HP fandím. Ale tohle. Tablety nemám rád řekl bych že jejich největší boom už je pryč a tenhle? Ten rámeček je opravdu zbytečně velkej. A teď se uchytit s novým tabletem musí bejt skoro nemožný.

 3. Morize (neregistrovaný)

  No ten rámeček je skutečně šílenej :)

 4. SpaceJamCZ (neregistrovaný)

  Takhle širokej rámeček nemá ani několik fotorámečků :-D :-D

  Ten displej mohl mít o 2″ víc a furt by se tam vešel..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).