Cena:

Honor představil nové MagicBooky. Pohání je Ryzen 4000 a vybírat můžete ze třech velikostí

Značka Honor, která spadá pod společnost Huawei, přivezla do Berlína na veletrhu IFA několik nových produktů, mezi nimi i omlazené portfolio svých notebooků. Firma vylepšila své 14 a 15″ MagicBooky a přihodila k nim vrcholový 16″ model MagicBook Pro.

Honor Magicbook 3

Honor MagicBook Pro

Nový Honor MagicBook Pro se profiluje jako ideální pracovní stroj, který uživatele zaujme velkým displejem, a přitom příjemnými rozměry, které zajišťují tenké rámečky okolo displeje. Do toho horního se bohužel nevešla webkamera, a tak ji opět najdeme ve výklopné podobě v horní řadě kláves. Je to sice hezká „schovka“, ale úhel zabírající uživatele je vskutku nelichotivý.

16,1palcový displej počítače se pyšní 100% pokrytím gamutu sRGB, takže by měl nabídnout příjemný obraz pro veškeré činnosti. O pohon počítače se stará procesor AMD Ryzen 5 4600H, jehož součástí je i integrovaná grafika Radeon se 6 jádry a 12 vlákny. Portovou výbavu zastupují jedno USB-C, 3 × USB-A a plnohodnotné HDMI.

Honor MagicBook Pro se bude prodávat v paměťové konfiguraci 16 + 512 GB, cena pro Evropu je stanovena na 900 EUR (asi 23 800 korun).

Přečtěte si takéRecenze Honor MagicBook: solidní základ za dostupnou cenu

Honor MagicBook 14 a 15

Honor také omladil své notebooky MagicBook 14 a 15, které pod kapotu dostaly novější procesory AMD Ryzen 5 4500U. Díky tomu by měly zaujmout slušným výkonem na většinu běžných činností. Procesor bude doprovázet 8 GB RAM, pro ukládání dat poslouží 512GB úložiště. Honor bude své nové notebooky nabízet od 21. září, cena pro Evropu je stanovena na 750 EUR (asi 20 tisíc korun). Oficiální česká cena zatím stanovena nebyla.

Honor Magicbook 12

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.