Domů » Bleskovky » Honor MagicWatch 2 změří tempa v bazénu a vydrží 14 dní nabité

Honor MagicWatch 2 změří tempa v bazénu a vydrží 14 dní nabité

Honor dnes v Pekingu představil nové vlajkové smartphony řady V30 a přihodil nové hodinky, které mají atraktivní vzhled, dobrou funkční výbavu a slušnou výdrž na jedno nabití. Co nové Magic Watch 2 nabízejí?

magicwatch 2 4

Plavání, běhání a poslech hudby bez telefonu

Honor své hodinky vybavil kruhovým displejem o úhlopříčce 1,2 a 1,4 palců, v obou případech se jedná o AMOLED panel s jemností 326 ppi (rozlišení 390 × 390, resp. 454 × 454 px). Displej je vsazen do těla z nerezové oceli třídy 316L, výrobce slibuje voděodolnost do 5 ATM, s hodinkami tak lze bez problémů plavat. Systém hodinek umí počítat skóre SWOLF, tedy součet času jedné délky a počet záběrů potřebných k jejímu překonání.

magicwatch 2 1

WatchMagic 2 ale změří i jiné sportovní aktivity, celkem jich mají v databází 15. Pro venkovní aktivity se bude hodit podpora GPS a GLONASS, nechybí ani snímač tepové frekvence. Hodinky pohání čipset Kirin A1 a běží na nich proprietární prostředí výrobce, spokojit se tak musíte s vestavěnou funkční výbavou, aplikace doinstalovávat nelze. Je však možné do hodinek nahrát 2 GB hudby a poslouchat ji přes Bluetooth sluchátka. Hodinky zvládnou zprostředkovat telefonní hovor, a to až do vzdálenosti 150 metrů od telefonu.

Honor také slibuje vysokou výdrž, větší verze má zvládnout až 14 dní s následujícím využitím – 90 minu, 30 minut hovoru a 30 minut přehrávání hudby každý týden. Menší varianta pak vydrží týden.

Cena a dostupnost

Honor WatchMagic 2 půjdou na globální trh 12. prosince, prodávat se budou v několika barevných variantách. 42mm verze bude začínat na 1 099 CNY (asi 3,6 tisíc korun bez DPH), 46mm varianta na 1 199 CNY (asi 4 tisíce korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
zlychlapec
Uživatel
zlychlapec
Offline

Hrozná nefunkční zbytečnost. Kompletně všechny „smart“ hodiny snad od všech značek jsou dobrý tak nandat do praku a střelit do rybníka. Šidítko pro basicy.