TOPlist

Honor MagicWatch 2 změří tempa v bazénu a vydrží 14 dní nabité

magicwatch 2 1

Honor dnes v Pekingu představil nové vlajkové smartphony řady V30 a přihodil nové hodinky, které mají atraktivní vzhled, dobrou funkční výbavu a slušnou výdrž na jedno nabití. Co nové Magic Watch 2 nabízejí?

magicwatch 2 4

Plavání, běhání a poslech hudby bez telefonu

Honor své hodinky vybavil kruhovým displejem o úhlopříčce 1,2 a 1,4 palců, v obou případech se jedná o AMOLED panel s jemností 326 ppi (rozlišení 390 × 390, resp. 454 × 454 px). Displej je vsazen do těla z nerezové oceli třídy 316L, výrobce slibuje voděodolnost do 5 ATM, s hodinkami tak lze bez problémů plavat. Systém hodinek umí počítat skóre SWOLF, tedy součet času jedné délky a počet záběrů potřebných k jejímu překonání.

WatchMagic 2 ale změří i jiné sportovní aktivity, celkem jich mají v databází 15. Pro venkovní aktivity se bude hodit podpora GPS a GLONASS, nechybí ani snímač tepové frekvence. Hodinky pohání čipset Kirin A1 a běží na nich proprietární prostředí výrobce, spokojit se tak musíte s vestavěnou funkční výbavou, aplikace doinstalovávat nelze. Je však možné do hodinek nahrát 2 GB hudby a poslouchat ji přes Bluetooth sluchátka. Hodinky zvládnou zprostředkovat telefonní hovor, a to až do vzdálenosti 150 metrů od telefonu.

Honor také slibuje vysokou výdrž, větší verze má zvládnout až 14 dní s následujícím využitím – 90 minu, 30 minut hovoru a 30 minut přehrávání hudby každý týden. Menší varianta pak vydrží týden.

Cena a dostupnost

Honor WatchMagic 2 půjdou na globální trh 12. prosince, prodávat se budou v několika barevných variantách. 42mm verze bude začínat na 1 099 CNY (asi 3,6 tisíc korun bez DPH), 46mm varianta na 1 199 CNY (asi 4 tisíce korun bez DPH).

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku