Domů » Články » HONOR 9X PRO: zachyťte zážitky, na kterých záleží

HONOR 9X PRO: zachyťte zážitky, na kterých záleží

Společnost HONOR na českém trhu představila nový nadupaný model 9X PRO, který kromě obrovské výdrže a skvělého výkonu zaujme také kvalitním trojitým 48Mpx fotoaparátem. Už nemusíte utrácet za drahé foťáky na cesty, novinka od HONORU potěší i ty náročnější z vás. Jde o vůbec první z modelů společnosti HONOR s unikátním aplikačním obchodem AppGallery. HONOR 9X PRO je k dostání v barevném provedení Phantom Purple za příjemných 6 990 Kč.

Honor 9x pro lifestyle

Zážitky na dosah s 48Mpx trojitou kamerou

Na telefonu HONOR 9X PRO naleznete hned 3 fotoaparáty, jejichž kvalitní objektivy se dokonale doplňují, a umožní tak uživateli pořídit opravdu dechberoucí snímky. Pomocí hlavního 48Mpx senzoru s clonou f/1.8 a ½ palcovým senzorem pro zvýšení rozlišení a kvality obrazu zachytíte i ty nejmenší detaily a dokonalé světlo bez ohledu na prostředí. Vaše fotografie tak budou vypadat ostře a jasně, i když jsou přiblížené.

Zážitky si meze nekladou, a tím se řídí i HONOR 9X PRO s AIS super nočním režimem 2.0. Telefon dokáže inteligentně integrovat různé snímky a umožní vám pořídit křišťálově čisté a realistické fotografie i v tlumeně osvětleném prostředí. Telefon zároveň podporuje korekci zkreslení a širokoúhlý fotoaparát nabídne 120° zorné pole, díky kterému vám opravdu nic neunikne.

Pomocná hloubková 2Mpx kamera díky technologii rozpoznávání prostředí dokáže pořídit vícerozměrné fotografie ve studiové kvalitě, a vy tak zachytíte všechny fascinující detaily. Jemný, rozostřený bokeh efekt pak zvýrazní focený objekt.

wide camera
120° širokoúhlý objektiv

Že jste přední kameru na displeji nezahlédli? 9X PRO je vybaven 16Mpx pop-up kamerkou, která vám umožní zachytit perfektní selfie, aniž by zabírala prostor displeje. Kromě toho, že se dokáže vysunout z horního okraje telefonu během sekundy, snese zatížení až 12 kg a díky mechanismu detekce pádu se včasným zasunutím sama ochrání před poškozením.

honor 9x pro
Pop-up selfie kamera

Nenechte se ničím omezovat

Telefon je vybaven baterií o kapacitě 4000 mAh, takže se nemusíte bát, že vás 9X PRO nechá ve štychu. Bezstarostně si užijete až 100 hodin přehrávání hudby, 10 hodin streamování videa, 12 hodin navigování v reálném čase nebo 10 hodin nepřetržitého hraní her. Nejen milovníky focení pak jistě potěší i interní úložiště o velikosti 256 GB, které lze vložením micro-SD karty rozšířit o 512 GB. Třešničkou na dortu je nový 7nm čipset Kirin 810, díky kterému je výkon 9X PRO rychlejší a spotřeba energie efektivnější. Telefon zvládne i ty opravdu nejnáročnější úkony a díky zabudovanému systému kapalinového chlazení zůstane vždy ochlazený.

Honor 9X Pro 2

HONOR 9X PRO si nyní můžete objednat za 6 990 Kč. Více informací najdete na www.hihonor.com/cz.

Jak stáhnout oblíbené aplikace do nového telefonu?

honor aplikace stazeni

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.