Domů » Bleskovky » Honor 6 dostane v lednu novou verzi uživatelského prostředí, Android 5.0 přijde později

Honor 6 dostane v lednu novou verzi uživatelského prostředí, Android 5.0 přijde později

Smartphone Honor 6, který se u nás prodává od začátku listopadu, dostane na konci ledna příštího roku aktualizaci uživatelského prostředí na novou verzi EMUI 3.0. Výrobce o tom informoval v tiskové zprávě, podle které má nová verze mimo jiné umožňit také snazší ovládání telefonu jednou rukou. Aktualizace bude dostupná klasicky ve formě OTA balíčku.


Uživatelské prostředí EMUI 3.0 vypadá hezky a zároveň přehledně. A pokud vám je povědomé, pak vězte, že jste se s ním mohli setkat například na telefonech od společnosti Huawei, pod kterou dříve brand Honor patřil, avšak nově funguje jako samostatná značka (více informací).


Honor 6

Výrobce jsme se rovněž zeptali, jak to vypadá s aktualizací na Android 5.0 pro Honor 6. Přesný termín zatím nemáme k dispozici a značka jej oznámí později, ale tipujeme, že by se uživatelé mohli dočkat někdy v průběhu března příštího roku.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *