Sledujte nás na YouTube

Honor 6 dostane v lednu novou verzi uživatelského prostředí, Android 5.0 přijde později

Smartphone Honor 6, který se u nás prodává od začátku listopadu, dostane na konci ledna příštího roku aktualizaci uživatelského prostředí na novou verzi EMUI 3.0. Výrobce o tom informoval v tiskové zprávě, podle které má nová verze mimo jiné umožňit také snazší ovládání telefonu jednou rukou. Aktualizace bude dostupná klasicky ve formě OTA balíčku.


Uživatelské prostředí EMUI 3.0 vypadá hezky a zároveň přehledně. A pokud vám je povědomé, pak vězte, že jste se s ním mohli setkat například na telefonech od společnosti Huawei, pod kterou dříve brand Honor patřil, avšak nově funguje jako samostatná značka (více informací).


Honor 6

Výrobce jsme se rovněž zeptali, jak to vypadá s aktualizací na Android 5.0 pro Honor 6. Přesný termín zatím nemáme k dispozici a značka jej oznámí později, ale tipujeme, že by se uživatelé mohli dočkat někdy v průběhu března příštího roku.

Podívejte se, kde můžete Honor 6 pořídit za nejlepší cenu…

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *