Domů » Bleskovky » Honor 50 se bude dívat na svět dvěma velkýma očima. Podívejte se na fotografie a video

Honor 50 se bude dívat na svět dvěma velkýma očima. Podívejte se na fotografie a video

Značka Honor chystá velký restart. Na začátku letošního roku došlo k jejímu kompletnímu vyčlenění z mateřské firmy Huawei, díky čemuž by se na ni neměly vztahovat sankce uvalené americkým ministerstvem obchodu. Honor tak opět získá přístup k „americkým“ komponentám, stejně tak i k Androidu se službami a aplikacemi Googlu. Prvním smartphonem, který z těchto benefitů bude těžit, bude Honor 50, jenž se světu ukáže už 16. června.

honor 50 pro 2

Honor 50: dvě velké oči na zádech

Značka Honor v tento den údajně představí hned tři různé smartphony – základní Honor 50, vybavenější Honor 50 Pro a nakonec vrcholový Honor 50 Pro+. Minimálně základní model bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 778G, u vyšších variant se můžeme těšit na lepší fotoaparáty, rychlé 100W nabíjení a „hyperzakřivený“ displej.

Po stránce designu si Honor dovolí experimentovat; podobně jako nedávno poodhalený Huawei P50 budou jeho novinky definovat dva vystouplé kruhové fotomoduly, přičemž v tom horním najdeme jednu rozměrnou čočku hlavního fotoaparátu, ve spodním modulu čočky sekundárních kamer.

Jak ukazují reálné snímky telefonu i fotografie propagačního materiálu, těšit se můžeme minimálně na čtyři barevné varianty – černou, stříbrnou, tyrkysovou a růžovou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).