Domů » Bleskovky » Honor 20 na nových obrázcích: čtyři fotoaparáty, čtečka otisků na straně a displej bez otvorů

Honor 20 na nových obrázcích: čtyři fotoaparáty, čtečka otisků na straně a displej bez otvorů

Za dva týdny Honor představí své nové vlajkové smartphony pro letošní rok. Modelová řada Honor 20 bude pravděpodobně čítat tři telefony – klasický Honor 20, vybavenější Honor 20 Pro a nakonec odlehčený Honor 20 Lite.

honor 20

Nabídka tak bude částečně kopírovat modely mateřské společnosti Huawei, od Honoru se ale zřejmě dočkáme několika málo ústupků, které povedou k nižší ceně. Honor již začal s propagací skrze mikrostránku, na které můžete Honor 20 vyhrát, mimo to zde můžete zjistit vlastnosti fotoaparátů.


honor cameras

Honor 20: 4 fotoaparáty a spousta barviček

Minihra umožňuje přepínat mezi čtyřmi fotoaparáty – základním s rozlišením 48 Mpx, přibližovací kamerou, širokoúhlým fotoaparátem a také speciální kamerou pro focení za zhoršených světelných podmínek. Noční režim obvykle nevyužívá speciální hardware, v tomto případě se ale možná dočkáme výjimky – na internetu se totiž objevily nové tiskové snímky telefonu, které skutečně potvrzují čtyři čočky na zádech.

honor 20 1

Telefon na obrázcích odhaluje velkou spoustu barevných variant a čtečku otisků prstů umístěnou na pravé straně.

Bohužel nevíme, zda se na snímcích nachází základní Honor 20 nebo Honor 20 Pro. Vybavenějšímu modelu byl dosud přisuzován periskopický zoomovací fotoaparát s 10x hybridním přiblížením či otvor v displeji pro selfie kamerku, žádnou z těchto věcí však telefon na renderech nemá. Buď se tedy jedná o levnější Honor 20, nebo předchozí spekulace o Honoru 20 Pro nebyly založené na pravdě.

Aby těch nesrovnalostí nebylo málo, objevily se ještě další obrázky, které mají detailně odhalovat parametry fotoaparátu Honoru 20 Pro. Podle nich má telefon dostat:

  • Opticky stabilizovaný 48Mpx fotoaparát s excelentní světelností objektivu f/1.4
  • 8Mpx kamerku pro 3násobné přiblížení se světelností f/2.4 a optickou stabilizací
  • 16Mpx širokoúhlý fotoaparát se světelností f/2.2 a úhlem záběru 117°
  • Speciální 2Mpx kamerku pro záznam makro snímků

honor 20 pro 1

Rozmístění prvků je v tomto případě jiné než na renderech výše, stále zde však nemáme spekulovanou periskopickou kameru.

Jsme zvědaví, jaká z výše uvedených variant je pravdivá, je dost možné, že obě. Ať je pravda jakákoliv, můžeme se u nových Honorů těšit na fotoaparáty se spoustou čoček.


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
rokocz
Uživatel
rokocz

Bez otvorů na displayi…. takže nemá selfie kameru nebo má periskop?

Tedy
Uživatel
Tedy

První fotka vypadá solidně a opravdu mě design telefonu nějak nebere….slečna (robot?) vpravo,ale vypadá lépe :D

Tao
Anonym
Tao

A jde skutečně o čtečku otisků na boku? Vidím jen klasickou sestavu tlačítek. Uvítal bych jí, ty displejové jsou na můj vkus poměrně pomalé.