Domů » Bleskovky » Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean… Key Lime Pie

Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean… Key Lime Pie

O tom, že pátá verze Androidu ponese označení Jelly Bean už asi není třeba pochybovat. Server TheVerge však získal informaci od důvěryhodného zdroje o kódovém označení další vývojové verze systému Android. Ta bude muset logicky začínat písmenem K (Cupcake, Donut, Eclair, Froyo, Gingerbread, Honeycomb, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean…) a prý dostane název po cukrovince označované jako Key Lime Pie. Jedná se o americký koláč dochucený limetkovou šťávou, jehož podobu si můžete prohlédnout na obrázku.

 


Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

5 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  robůtek dostane brzo cukrovku :)

 2. gaspic (neregistrovaný)

  ale tak aspoň to nějak logicky pojmenovávaj (po sladkostech), ale třeba Microsoft, kde to bere? (NoDo, Mango, Tango, Apollo)

 3. NoName (neregistrovaný)

  Takže se u organizací bojujících proti cukrovce za pár let dočkáme přeškrtnutého androidího panáčka? :)

  Ale vážně, tohle Googlácké značení se mi líbí – rychle a jednoduše zapamatovatelné…a i to hezky vypadá :)

 4. bendan (neregistrovaný)

  Láska prochází žaludkem. Jen aby se to nezvrhlo a místo sladkostí se tam nakonec neobjevilo třeba vepřové koleno :-D

 5. Revin (neregistrovaný)

  Na vepřové koleno si asi ještě docela počkáme. Doufám ale, že bude oficiálně pro můj Samsung Nexus S :-D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *