Domů » Bleskovky » Hodně netradiční televize: Samsung na český trh uvedl model The Serif

Hodně netradiční televize: Samsung na český trh uvedl model The Serif

Lifestylovou řadu televizorů Samsung dostupných na českém trhu rozšířil The Serif – televizor, který se umí „přizůsobit“ interiéru a dokonce nepotřebuje ani stojan. Umístit ho lze prakticky kamkoli a díky jedinečnému řešení rámu ve tvaru písmene I může stát dokonce i na zemi, poličce nebo v knihovně.

Samsung The Serif 2
Samsung The Serif

Horní část televizoru pak může sloužit jako podložka pro květináč či vázu. Na unikátní podobě televizoru se Samsungem exkluzivně spolupracovali proslulí průmysloví designéři Ronan a Erwan Bouroulleceovi.

„The Serif je kombinací toho nejlepšího, co Samsung v televizích nabízí. Nejde jen o design, ale i o technologii – jedná se o QLED s rozlišením 4K UHD a stoprocentním barevným objemem Quantum Dot, který představuje miliardu barev, a to navíc ve formátu HDR10+,“ říká Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky v české pobočce společnosti Samsung.

Netradiční televize Samsung umí

Televizory The Serif přichází i s řadou inteligentních funkcí, jak propojit další chytrá zařízení a streamovat z nich na obrazovku TV. Technologie NFC umožní pouštět hudbu a video obsah z vašeho telefonu, nechybí ani Air Play 2 či kompatibilita se SmartThings.

Televizory The Serif přichází na český trh ve dvou barvách (bílé Cloud White a světle modré Cotton Blue) a ve třech velikostech. V úhlopříčce 43“ za maloobchodní doporučenou cenu 29 990 Kč, dále 49“ za 32 990 Kč a konečně 55“ za 37 990 Kč. Objednat si ji můžete například zde.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments