Domů » Bleskovky » Hodinky s Wear OS se konečně dočkaly samostatné aplikace Spotify

Hodinky s Wear OS se konečně dočkaly samostatné aplikace Spotify

Majitelé hodinek s běžících na platformě Wear OS od Google se konečně dočkali nové oficiální aplikace Spotify. Původní verze, která byla navržena ještě pro systém Android Wear, vyžadovala pro své fungování spárovaný smartphone, a navíc nebyla pravidelně aktualizována; nakonec její funkce dohnaly aplikace třetích stran.

Vystačíte si i bez telefonu

Nová aplikace umí fungovat jak samostatně, tak s telefonem. Bez něj je možné přímo z hodinek přehrávat skladby z Discover Weekly playlistu, přeskakovat mezi nimi, posouvat se v nich, měnit hlasitost, označovat oblíbené skladby srdíčkem, apod. To samé lze provádět i s hudbou v telefonu, u něj však nejste omezeni na jeden playlist a máte pod kontrolou kompletní databázi hudby na Spotify. Přes Spotify Connect lze hodinkami ovládat hudbu na domácích reproduktorech a dalších zařízeních.

Nová aplikace Spotify pro Wear OS bude distribuována příští týden skrze Google Play, majitelům hodinek Fossil Gen 4 Smartwatches a Michael Kors Access Runway Smartwatches bude nainstalována automaticky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. anonym (neregistrovaný)

    Cize mozem pocuvat len jeden playlist a to discovery weekly? :D preco nova spotify aplikacia na garmin umoznuje stiahnut cokolvek a toto vydaju s takymto obmedzenim

  2. lukass71

    Tak snad brzo i na Apple Watch, uprimne asi jedina opravdu zasadni vec, ktera mi tam chybi… + Google aplikace, ale ty asi jen tak nebudou :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *