Domů » Bleskovky » Hodinky LG Watch Urbane pózují na oficiálním produktovém videu

Hodinky LG Watch Urbane pózují na oficiálním produktovém videu

LG v minulém týdnu představilo svého nejnovějšího zástupce v kategorii nositelné elektroniky, chytré hodinky LG Urbane. Jedná se sice pouze o překrytované LG G Watch R, ovšem právě nový vzhled je to, oč tu běží. Pokud na vás nové hodinky nezapůsobily z prvních renderů, máte možnost pokochat se jejich krásou v oficiálním produktovém videu.

Korejský výrobce v něm klade důraz na celokovové šasi ve zlaté a stříbrné barvě, klasické 22mm řemínky a perfektně padnoucí ciferník postavený na platformě Android Wear. Hodinky Watch Urbane uvidíme příští týden na veletrhu MWC, kde bychom se měli dozvědět i jejich cenu a dostupnost.


Tip: Sledujte novinky z MWC, tiskové konference i zákulisní dění na našem speciálním twitteru @smartmania_live

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Frenzy (neregistrovaný)

    Nádhera, rozhodně nejhezčí wearables zařízení :), které se konečně hodí k obleku :)

  2. Silver (neregistrovaný)

    Jen to nesmí zabít cenou…Ale je to LG a poslední dobou mají hezké ceny. A rozhodně první chytré hodinky co se hodí k obleku a vypadají dobře.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).