Domů » Bleskovky » Hodinky LG Watch Urbane pózují na oficiálním produktovém videu

Hodinky LG Watch Urbane pózují na oficiálním produktovém videu

LG v minulém týdnu představilo svého nejnovějšího zástupce v kategorii nositelné elektroniky, chytré hodinky LG Urbane. Jedná se sice pouze o překrytované LG G Watch R, ovšem právě nový vzhled je to, oč tu běží. Pokud na vás nové hodinky nezapůsobily z prvních renderů, máte možnost pokochat se jejich krásou v oficiálním produktovém videu.

Korejský výrobce v něm klade důraz na celokovové šasi ve zlaté a stříbrné barvě, klasické 22mm řemínky a perfektně padnoucí ciferník postavený na platformě Android Wear. Hodinky Watch Urbane uvidíme příští týden na veletrhu MWC, kde bychom se měli dozvědět i jejich cenu a dostupnost.Tip: Sledujte novinky z MWC, tiskové konference i zákulisní dění na našem speciálním twitteru @smartmania_live


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Frenzy (neregistrovaný)
Anonym
Frenzy (neregistrovaný)

Nádhera, rozhodně nejhezčí wearables zařízení :), které se konečně hodí k obleku :)

Ltr33
Uživatel
Ltr33

Jen to nesmí zabít cenou…Ale je to LG a poslední dobou mají hezké ceny. A rozhodně první chytré hodinky co se hodí k obleku a vypadají dobře.