Hodinky Amazfit T-Rex Pro míří do prodeje, nejrychlejší získají chytrou váhu zdarma

Xiaomi Amazfit T Rex Pro 1

Chytrých hodinek není nikdy dost, obzvláště těch odolných. Huami si toho je vědomo, a proto si pro zahájení prodeje odolných chytrých hodinek Amazfit T-Rex Pro připravilo nejen sympatickou cenu a plejádu barevných variant, ale také dárek zdarma pro 50 nejrychlejších zájemců. Tím dárkem je chytrá váha Amazfit Smart Scale v hodnotě 1 299 korun.

Amazfit T-Rex Pro cílí především na outdoorové nadšence a lidi, kteří si nebojí ušpinit ruce. Jejich hlavní předností je odolné tělo s 15 vojenskými certifikáty, vodotěsnost do 10 BAR, 18denní výdrž baterie, měření saturace kyslíku v krvi a více než 100 sportovních režimů.

Hodinky budou v předprodeji dostupné v černé, modré a šedé barevné variantě. Předprodej začíná 15. března na stránkách amazfit.cz, na kterých lze získat i zmíněnou chytrou váhu zdarma.

Hardwarové parametry Amazfit T-Rex Pro

Konstrukce

Rozměry: 47,7 × 47,7 × 13,5 mm, hmotnost: 59,4 g (s řemínkem), zvýšená odolnost: MIL-STD 810G a 10 ATM

Systém, procesor a paměť

Operační systém: vlastní systém, čipset: nezjištěno, RAM: nezjištěno, interní paměť: nezjištěno

Displej, konektivita a baterie

1,3", AMOLED, rozlišení: 360 × 360 px
NFC: , Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: ne, GPS:
Baterie: 390 mAh, bezdrátové nabíjení:

Zahájení prodeje je poté naplánováno na 22. března za cenu 4 490 korun. Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro už v redakci testujeme a v den zahájení prodeje se můžete těšit na recenzi.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku