Domů » Bleskovky » Flash » Hodinky Amazfit T-Rex Pro míří do prodeje, nejrychlejší získají chytrou váhu zdarma

Hodinky Amazfit T-Rex Pro míří do prodeje, nejrychlejší získají chytrou váhu zdarma

Chytrých hodinek není nikdy dost, obzvláště těch odolných. Huami si toho je vědomo, a proto si pro zahájení prodeje odolných chytrých hodinek Amazfit T-Rex Pro připravilo nejen sympatickou cenu a plejádu barevných variant, ale také dárek zdarma pro 50 nejrychlejších zájemců. Tím dárkem je chytrá váha Amazfit Smart Scale v hodnotě 1 299 korun.

Xiaomi Amazfit T Rex Pro 1

Amazfit T-Rex Pro cílí především na outdoorové nadšence a lidi, kteří si nebojí ušpinit ruce. Jejich hlavní předností je odolné tělo s 15 vojenskými certifikáty, vodotěsnost do 10 BAR, 18denní výdrž baterie, měření saturace kyslíku v krvi a více než 100 sportovních režimů.

Hodinky budou v předprodeji dostupné v černé, modré a šedé barevné variantě. Předprodej začíná 15. března na stránkách amazfit.cz, na kterých lze získat i zmíněnou chytrou váhu zdarma.

Hardwarové parametry Amazfit T-Rex Pro
Systém: vlastní systém
Rozměry: 47,7 x 47,7 x 13,5 mm, Hmotnost: 59,4 gramů (s řemínkem)
Čipset: nezjištěno
RAM: nezjištěno, Interní paměť: nezjištěno,
Displej: AMOLED, 1,3", 360 × 360 px
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: ne, NFC:
, GPS:
Baterie: 390 mAh Li-Ion, Bezdrátové nabíjení:

Zahájení prodeje je poté naplánováno na 22. března za cenu 4 490 korun. Chytré hodinky Amazfit T-Rex Pro už v redakci testujeme a v den zahájení prodeje se můžete těšit na recenzi.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

7 komentářů

 1. Mohli by ste prosím otestovať funkčnosť notifikácií z aplikácie livesport alebo flashscore?Na huawei watch gt 2e sa mi notifikácie nezobrazujú celé.Ďakujem

  • Adam Bělunek

   Dobrý den, v rámci notifkací aplikace Livesport ale ani jiných aplikací jsem nezaznamenal problém s neúplným textem. Vše vypadá tak, jak má.

 2. Dokáží tyto hodinky sdělit moji aktuální GPS pozici, tedy souřadnice GPS přímo na hodinkách?
  T-Rex první verze toto nedokáží, alespoň jsem na to nepřišel.

 3. Výškoměr, Oximetr, Diktafon to vypadá slibně. Ještě aby tak byla možnost pomoci nových T-Rex přijmout hovor a mluvit přes hodinky to by byl dost slušný upgrade.

 4. Uvažuje se do budoucna u T-REX o NFC ? Docela to chybí :(

 5. Zdraim v kolik hodin muzeme cekat recenzi? diky

  • Dobrý den, recenze je hotová, ale vydávat ji budeme až zítra – distributor nám posunul termín embarga o jeden den :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).