Domů » Bleskovky » HMD koná zítra tiskovou konferenci: dočkáme se nových Nokií?

HMD koná zítra tiskovou konferenci: dočkáme se nových Nokií?

Společnost HMD Global vystavila pozvánku na akci, která se odehraje 19. října v Číně, tedy již zítra. Zatím nevíme, zda se bude jednat pouze o lokální uvedení některých modelů na čínský trh, či zda bude představen zbrusu nový smartphone.

Novinka má být v Číně dostupná u prodejce TMall, který slibuje funkce OZO Audio a Boothie. Těmito funkcemi disponuje současná vlajková loď Nokia 8, která se může na čínském trhu objevit ve vyšší paměťové verzi, která se již prodává ve Finsku.

Ve hře jsou ale také spekulované modely Nokia 7 či vlajková Nokia 9 se zahnutými rámečky. Ta už byla k vidění na několika neoficiálních renderech, a můžeme si ji prohlédnout i na novém videu.

Nokia 9 Official look! | Dual camera, no headphone jack, IP68?

Nechme se překvapit, co HMD zítra v Číně představí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Podle mě HMD oznámí, že je to jen nastrčená čínská firma, aby měl Uni konečně radost ;)

  2. Povedia že Patria pod appel a samsung ale este nevedla kde vlastne preco a představí novu škodu fabiu 2028

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).