Hlasujte v anketě Android roku a vyhrajte zajímavá zařízení

Druhý ročník ankety Android roku právě odstartoval. Jaké zařízení s Androidem je podle vás nejlepší? Hlasujte a získejte zajímavé ceny.

Zpravodajský portál SvětAndroida.cz představuje druhý ročník ankety Android roku 2012. Díky této anketě má široká veřejnost možnost seznámit se s nejnovějšími chytrými mobilními telefony a tablety s Androidem a hlasováním zvolit, která zařízení jsou ta nejlepší a zaslouží si ocenění „Android roku 2012“ v České republice. Oceněná zařízení budou moci zákazníci najít v obchodech a na internetu s připojeným certifikátem „Android roku 2012“, který by jim měl pomoci vybrat pro sebe to nejlepší, co Android nabízí. Na hlasující čekají věcné výhry v podobě těch nejlepších telefonů a tabletů s Androidem. 

 

Android roku 2012 je anketa, která si klade za cíl zpřehlednit velké množství zařízení s Androidem na českém trhu a vybrat z nich ta nejlepší. Do ankety se může zapojit opravdu kdokoli a to tak, že dá hlas jednomu ze svých favoritů v dané kategorii,“ říká Petr Mišák, šéfredaktor portálu SvětAndroida.cz. 

Nejlepší zařízení s Androidem se volí v 5 kategoriích: Top Android smartphone (špičkové modely s nejnovějšími funkcemi a maximálním výkonem), Android smartphone (kvalitní modely ve střední cenové hladině 6-11 tisíc Kč), Kompaktní Android (modely vhodné zejména pro začínající a nenáročné uživatele), Android tablet (zařízení formátu tablet pro pohodlné konzumování obsahu). Nově jsme do hlasování zařadili kategorii Android inovace (atypické novinky výrobců, kteří se nebojí zkusit něco zcela nového). 

   

Anketa je dostupná na webové adrese AndroidRoku.cz pro Českou republiku a na AndroidRoku.sk pro Slovensko, kde mohou hlasující z řad veřejnosti zaregistrovat a dát hlas svým favoritům ve více kategoriích. Uzávěrka ankety je 30. 11. 2012, poté dojde k vyhodnocení a udělení certifikátů nejlepším zařízením. Současně budou vybráni výherci z řad hlasujících, kteří obdrží právě nejlepší telefony a tablety s Androidem. 

Anketu přináší portál SvetAndroida.cz ve spolupráci se slovenským portálem MojAndroid.sk, generálním partnerem projektu je Vodafone Czech Republic a.s., partnery projektu jsou společnosti Acer, Asus, Prestigio, Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o., TCCM Česká republika. Hlavní mediálním partnerem ankety je největší internetový srovnávač Heureka.cz. Mediálními partnery ankety jsou servery SmartMania.cz, AndroidForum.cz, Chip, Level, Počítač pro každého.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku