TOPlist

HexaLines: Originální logická hra od českého autora vyšla pro Windows Phone

Dlouho očekávaná hra HexaLines od českého autora Tomáše Slavíčka je konečně dostupná ke stažení pro telefony se systémem Windows Phone. Určitě si pamatujete na originální puzzle hru HexaLines, kterou jste si mohli zahrát před několika lety na systému Windows Mobile. Od té doby prošla hra velkou úpravou, vylepšil se její vzhled a vyladily herní principy. Tento týden konečně vychází její nová verze, která je plně optimalizovaná pro systém Windows Phone 7 a 8. Nabízí novou HD grafiku s velkým množstvím animací a přidává přes 20 nových herních úkolů. Ve hře je také dostupný interaktivní tutoriál.

   
HexaLines ve zbrusu nové verzi pro Windows Phone

První dva týdny je hra dostupná se slevou 50%, jen za 21 Kč! Potom se její cena bude opět zvedat. Ve hře nejsou žádné in-app nákupy, za tuto cenu dostanete kompletní zážitek. Odzkoušet si můžete i trial verzi zdarma, pouze v ní nebudete moci získávat žádné výzvy, ani měnit parametry hry.

 

HexaLines je hra pro tři hráče, kterou si můžete zahrát proti chytré umělé inteligenci, nebo proti svým přátelům (na jednom zařízení). Cílem hry je zaplnit co nejvíce potrubí barevnou kapalinou. Hráči přidávají na plán hexagony, můžou s nimi i otáčet. Navzájem si můžou i škodit; pokud přelijí jednu barvu do druhé, zničí navazující hexagon protihráče. Hra končí, když se zaplní celý herní plán, nebo když se zneškodní oba protivníci.

-

Ve hře se postupně budete snažit řešit zajímavé výzvy, například neotočit za celou hru s jediným hexagonem, skončit hru přesně se skóre 1 či přivodit ve hře remízu. Nebo například zaplnit úplně všechno potrubí kapalinou. Povede se vám například odehrát celé herní kolo za méně, než 10 sekund? Kdo bude první, komu se podaří splnit všechny výzvy?

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku