Domů » Bleskovky » Herní služba GeForce Now konečně funguje i v prohlížeči Chrome

Herní služba GeForce Now konečně funguje i v prohlížeči Chrome

Zatímco na mobilních telefonech s Androidem a zařízeních Chromebook funguje streamovací herní služba GeForce Now již nějaký ten pátek, uživatelé operačních systémů macOS a Windows si doposud museli vystačit se samostatnými aplikacemi v příslušných digitálních obchodech. Nově však mají o jednu možnost navíc – Nvidia totiž svou službu spustila také v prohlížeči Chrome.

geforce now smartphone 2
GeForce Now spustíte i na smartphonu (autor fotografie: Zdeněk Beran)

Ať už používáte Mac či Windows, nově stačí v prohlížeči Chrome navštívit příslušnou webovou stránku a ihned se můžete pustit do hraní. Nvidia však i nadále doporučuje používat ke streamování speciální aplikaci, pakliže toužíte po co nejplynulejším herním zážitku. Přesto se však jedná o zajímavý způsob, jak službu vyzkoušet bez nutnosti stahovat do počítače další software.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).