Domů » Bleskovky » Herní konzole Xbox One bude v České republice dostupná v průběhu září

Herní konzole Xbox One bude v České republice dostupná v průběhu září

Lokální pobočka společnosti Microsoft konečně zveřejnila termín, kdy se v České republice (a na Slovensku) začne prodávat nová generace herní konzole Xbox One. Bohužel se dočkáme až v září letošního roku, tedy téměř deset měsíců po světové premiéře, což je celkem výrazná prodleva. Upřesnění termínu, informace o dostupném lokálním obsahu a cenách český Microsoft zveřejní na konci dubna.

Podle našich informací by se cena konzole měla pohybovat zhruba okolo 13 000 Kč včetně DPH. Některé e-shopy u nás Xbox One prodávají, nejedná se však o oficiální českou distribuci. Cenové srovnání najdete na portálu Heuréka.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

6 komentářů

 1. A konkurencia už davno ráta predaje PS4ky…ten kto vôbec plánoval Xbox1, tak po tomto ozname si keď tak definitívne ide kúpiť PSko.

  • Nesmysl, zatim je na obe konzole malo her, vetsina u nas bude cekat, nez klesne cena obou konzoli a pribude obsah…

  • Já bych za nezmysel považoval kúpu konzole od firmy ktorá nebola schopná dopraviť konzolu všade, na čas.

   Ten kto silou mocou chcel Xbox1 už ho má, ten komu sa nechcelo čakať má PS4.

   Takýmto prístupom by ma určite kúpa odradila…Ale Microsoft určite dá nejaký pádny dôvod prečo sa to tak tiahne.

 2. Že nejsme cílový trh chápu, ale tohle je vyloženě zdvižený prostředník…

 3. T.Z. (neregistrovaný)

  Nad tím se můžeme už jen pousmát. Pokud tuhle konzoli bere ještě někdo vážně tak buď je neinformovaný(dá se pochopit) nebo těžký fanboy(nedá se pochopit). Prohráli a prohrávají na všech frontách a teď dokonce Xboxu šéfuje všemi „milovaný“ Stephen Elop nedokážu si pro tenhle projekt představit někoho vhodnějšího.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).