Domů » Bleskovky » Herní konzole NVidia Shield: Video z rozbalování a ovládání Ar.Drone 2.0

Herní konzole NVidia Shield: Video z rozbalování a ovládání Ar.Drone 2.0

Do zahraniční redakce serveru DroidLife dorazila horká novinka v podobě herní konzole Shield od společnosti NVidia. Podle prvních dojmů se jedná o poctivý kus hardwaru s velmi dobrou ergonomií. Ve vnitřní paměti předprodukčního vzorku se též nacházelo i několik předinstalovaných her. S nimi si NVidia Shield hravě poradí díky nabušené výbavě, jejíž hnacím motorem je výkonný čipset Tegra 4 a 2 GB operační paměti.

   

Své oblíbené herní tituly si budoucí majitelé vychutnají na pětipalcovém displeji s rozlišením 720 x 1280 pixelů. Nechybí ani podpora pro obrazový a zvukový výstup skrze HDMI konektor, kterým lze zařízení připojit k televizoru či monitoru s maximálním rozlišením 4K. Opomenout samozřejmě nesmíme ani slot na paměťové microSD karty a sérii herních tlačítek, které umocní už tak skvělý herní zážitek.

Ovládací prvky však nemusí nutně sloužit pouze pro hraní her, ale lze je například využít i k ovládání kvadrokoptéry AR.Drone 2.0. Pro ucelenější představu o celém zařízení doporučujeme shlédnout přiložená videa.

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments