Half-Life na hodinkách: Legendární hra úspěšně zprovozněna na platformě Android Wear

Máme tu další díl seriálu „Co všechno lze provozovat na chytrých hodinkách“. V minulosti se podařilo na systému Android Wear emulovat desktopové systémy Windows 95 či Macintosh II, či několik počítačových her (například Doom), nyní se na YouTube objevilo video oslavující zprovoznění legendární hry Half-Life.

Play Half Life on Android Wear

Vzhledem k tomu, že Half-Life je hra z roku 1998, nemají hodinky LG G Watch problém s její plynulostí, použitý čipset Snapdragon 400 s grafickým jádrem Adreno 306 nemá problém ze hry „vymáčknout“ i 30 snímků za vteřinu, ačkoliv jsou situace, kdy snímkovací frekvence spadne na pouhé 2 fps nebo hra zcela spadne.

 

K plnohodnotnému hraní také není titěrný displej stvořený, jedná se spíš o další zajímavost dokazující, „že to jde“. Pokud byste chtěli tento důkaz získat z vlastních Android Wear hodinek, postupujte podle tohoto návodu (v angličtině).

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku