Domů » Bleskovky » Half-Life 2: Episode One už je dostupný pro NVIDIA Shield Tablet: Majitelé LTE verze hru získají zdarma

Half-Life 2: Episode One už je dostupný pro NVIDIA Shield Tablet: Majitelé LTE verze hru získají zdarma

V obchodě Google Play se před několika hodinami objevil další exkluzivní titul pro tablet NVIDIA Shield (recenze). Jedná se o akční pecku Half-Life 2: Episode One, kterou si můžete zakoupit za 177 Kč. Pokud jste si ale v minulosti koupili LTE verzi Shield Tabletu, získali jste k ní také speciální voucher s kódem, díky kterému si titul můžete stáhnout zcela zdarma.

NVIDIA si tedy pro vlastníky svého tabletu opět připravila velmi pěkný vánoční dárek. Podle statistiky služby Steam trvá dohrání celé epizody na PC průměrně zhruba 5 hodin a 40 minut, takže je jasné, že přes vánoční svátky budete mít o zábavu postaráno.

Odkaz na Google Play

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Diskuze k článku

  1. orgasmic (neregistrovaný)

    At se uz konecne vyserou na exkluzivitu.

    Nevite jak se to da rozchodit s ROOTem?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).