Sledujte nás na YouTube

GoPro údajně příští rok představí vlastní drone s kamerou

Outdoorové kamerky GoPro se těší velké popularitě u majitelů dronů, některé z nich jsou dokonce přímo vybaveny potřebným úchytem k upevnění kamery. Podle deníku Wall Street Journal se možná příští rok dočkáme vrtulníčku s integrovanou outdoorovou kamerou přímo do společnosti GoPro.

 
SteadiDrone QU4D s kamerou GoPro

Drone od GoPro má být určený běžným spotřebitelům, jeho cena se má pohybovat mezi 500 až 1000 dolary (11 – 22 tisíc korun bez DPH). Představen má být do konce příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Jiří (neregistrovaný)

    Autor tam má hrubku :). Je to “s integrovanou kamerou”.

    • Jakub Karásek (neregistrovaný)

      Máte pravdu, i mistr tesař si někdy pravou ruku utne, díky za upozornění, opraveno ;)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *