Domů » Bleskovky » Google začne prodávat v dalších 38 státech, přibude i Česká republika?

Google začne prodávat v dalších 38 státech, přibude i Česká republika?

Jestli má Google s něčím opravdu problémy, tak je to dostupnost jeho zařízení. Nové Pixely nebo chytré reproduktory Home jsou sice skvělé produkty, nicméně nejdou koupit jen tak někde. Na tento problém si Google nyní posvítil a připravil významné rozšíření svého obchodu a jazykové podpory.

V roce 2018 tak bude Google přítomný v 52 státech s podporou 25 různých jazyků. Rozšíří tak svou dostupnost o 38 států a 17 nových jazyků, například o Rusko, Jižní Ameriku, Turecko, Nizozemsko, Belgii nebo o našeho severního souseda Polsko. Bohužel se opět nedočkáme ani České republiky, ani Slovenska. Smůlu nicméně mají i v Dánsku nebo Finsku.

Pixelům se nedaří: Google za rok prodá méně než Apple za týden

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).