Sledujte nás na YouTube

Odpočet Googlu na MWC: Těšte se na obří expozici Androidu

Google spustil speciální webovou stránku, na které běží odpočet signalizující zahájení Mobile World Congressu. Stejně jako loni se můžeme těšit na obří Androidí pavilón, na kterém bude k vidění celá řada zařízení. Loni byla pro návštěvníky připravena celá řada soutěží, speciální skluzavka a jezdící pás, na kterém byly vystaveny všechny telefony se systémem Android. Už teď se těšíme, jáká překvapení si Google pro návštěvníky Android Hall připraví, ale něco nám říká, že to opět bude hodně velké!

-

Na odkazované stránce najdete nenápadný posuvník, se kterým si můžete „přehrát“ aktuální průběh příprav v Android Hall.


Takhle to ve svatostánku Androidu na MWC vypadalo loni

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. kedd (neregistrovaný)

  tak ten posuvník je opravdu nenápadný, protože jsem jej nenašel…

  • -_- (neregistrovaný)

   Ten posuvnik je pod obrazkom a hned nad textom: Android at Mobile World Congress 2012 Je to taka mala modra ciarka

  • kedd (neregistrovaný)

   -_- (neregistrovaný): diky za upozornění :-) no jo, maxthon mi ho neukazal, ale v chromu je…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *