Domů » Bleskovky » Google za chvíli představí nové Pixely a novinky v Androidu Q. Nalaďte si s námi stream

Google za chvíli představí nové Pixely a novinky v Androidu Q. Nalaďte si s námi stream

Dnes začíná několikadenní vývojářská konference Google I/O, kterou odstartuje úvodní keynote vedená šéfem Google Sundarem Pichaiem. Akce bude přenášena online na YouTube, a to od 19:00 hodin našeho času (stream bude zahájen v 18:45).

Google Keynote (Google I/O'19)

Dá se předpokládat, že většina odhalených novinek se bude týkat nástrojů pro vývojáře, na své by si měl ale přijít i běžný spotřebitel. Odhaleny budou totiž nejen novinky v příští verzi operačního systému Android, ale také dva nové telefony Pixel 3a a 3a XL. Kromě toho lze očekávat oznámení nových produktů pro chytrou domácnost, či novinky v dalších platformách od Google.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).