Domů » Bleskovky » Google vydal oficiálního Gmail klienta pro iOS

Google vydal oficiálního Gmail klienta pro iOS

Google dnes vydal oficiálního Gmail klienta pro operační systém iOS (iPhone, iPad). Uživatelé této e-mailové služby si tak konečně mohou užít podobného komfortu, který nabízí Gmail klient na zařízeních s Androidem. Gmail pro iOS podporuje push notifikace, zobrazení zpráv v režimu konverzace, snadnou organizaci e-mailů pomoci štítků, zvýraznění důležitých zpráv, automatické dokončování kontaktů, posílání a příjem příloh a pokročilé vyhledávání.

-

Gmail pro iOS můžete zdarma stahovat v App Store, program je navíc kompletně v češtině.

Aktualizováno ve 20:20: Google aplikaci dočasně stáhnul z App Store kvůli nalezené chybě v systému notifikací.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

8 komentářů

 1. Spíš by to chtělo oficiálního klienta pro GTALK.

 2. Grommi (neregistrovaný)

  mě přijde lepší defaultní klient v iOS

 3. no a ještě to ke všemu není zatím určeno pro CZ app store

 4. To je zajímavé, před chvíli jsem aplikaci v itunes našel ale nestáhl jsem ji, přišlo mi to zbytečné. Ale teď to píše že není dostupná.

 5. google ju stiahol, ma vraj nejaky bug z nostrifikáciami.

  The iOS app we launched today contained a bug with notifications. We have pulled the app to fix the problem. Sorry we messed up.

 6. Já ho stihnul stáhnout a ano, notifikace nefungují vůbec, není možné je nastavit a při spouštění aplikace to hodí chybovou hlášku k notifikacím. Takže zatím je rozhodně lepší defaultní mail app.

 7. Ať už raději vydají klinta pro iPad pro G+ :(

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).