Domů » Bleskovky » Google uvolnil Android 7.0 Nougat (Developer Preview 5)

Google uvolnil Android 7.0 Nougat (Developer Preview 5)

Google dnes uvolnil poslední testovací verzi Androidu 7.0 Nougat, která nese označení Developer Preview 5. Toto sestavení (NPD90G) již obsahuje systémové image, které by se neměly příliš lišit od finální verze, ostatně 6. Developer Preview už není v plánu.

Podle Googlu nové Developer Preview 5 obsahuje finální API (level 24) Androidu 7.0 a aktuální optimalizace systému i samotných aplikací včetně opravy nahlášených bugů. Drobné změny najdeme také v samotném UI.

Android 7.0 Nougat Nexus 5X

Update na Android 7.0 Nougat Developer Preview 5 můžete stahovat OTA v rámci Android Beta Programu, nebo ze stránek Googlu. Mezi podporovaná zařízení patří Nexus 5X, Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 9, Nexus Player, Pixel C a Sony Xperia Z3. Přesný termín uvolnění finální verze zatím neznáme, ví se jen, že se objeví někdy v průběhu třetího kvartálu letošního roku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments