Domů » Bleskovky » Nové Pixely hned tak nebudou: Google zrušil vývojářskou konferenci I/O. Nebude ani online

Nové Pixely hned tak nebudou: Google zrušil vývojářskou konferenci I/O. Nebude ani online

Před dvěma týdny Google oznámil zrušení fyzické vývojářské konference I/O s tím, že zkusí najít jinou formu, jak se s vývojáři z celého světa spojit. Počítali jsme s online akcí, na které nebude chybět ani úvodní tisková konference s oznámením novinek chystaného systému Android 11 či představení nových Pixelů, ovšem nakonec se ničeho podobného nedočkáme.

google services
Ilustrační obrázek, zdroj: Unsplash

Google čerstvě oznámil, že konferenci I/O pro letošní rok úplně. Důvod je jednoduchý – lidé se v této nelehké době mají soustředit na pomoc druhým. Google hodlá nadále svoji komunitu podporovat, novinky pro letošní rok bude servírovat v podobě příspěvků na blogu a diskuzních fórech. Jsme zvědaví, zda ke stejnému kroku přistoupí i Microsoft a Apple, kteří rovněž své vývojářské konference přesunuli na web.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments