Sledujte nás na YouTube

Google Pixel 3 dorazí ve čtyřech barvách, máme oficiální tiskové snímky

Google představí své nové smartphony Pixel 3 až 9. října, díky všemožným únikům o nich však již nyní víme téměř vše. Nyní se k nám dostávají informace o barevných variantách, které budou patrně bohatší než v minulých letech.

Google Pixel 3: těšte se na čtyři barevné varianty

Podle zveřejněné oficiálně vypadající animace, která byla nalezena ve zdrojovém kódu těchto stránek na japonských serverech Google, bychom se měli dočkat tří variant zad – černé, bílé a namodralé, přičemž záda všech barevných verzí mají zhruba v horní pětině přecházet do tmavšího odstínu.

Ve zdrojovém kódu se navíc ještě nachází zmínka o růžové variantě, která v animaci není, čili bychom se ve výsledku mohli dočkat celkem čtyř barevných variant.

Server Nieuwemobiel.nl rovněž zveřejnil oficiální produktové snímky Pixelu 3 a Pixelu 3 XL, na kterých jsou telefony „oblečeny“ do originálních látkových pouzder.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. QNX (neregistrovaný)

    Google Pixel 3 dorazí ve čtyřech barvách, máme oficiální tiskové snímky

    Tak by ste ich mohli zverejniť….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *