Domů » Bleskovky » Google Pixel 2: certifikace FCC prozradila výrobce i některé nečekané funkce

Google Pixel 2: certifikace FCC prozradila výrobce i některé nečekané funkce

Nástupce loňského smartphonu Google Pixel je oficiálně schválen americkou certifikační autoritou FCC, jeho premiéra je tak zřejmě na spadnutí. My se ještě před ní podíváme, jaké střípky byly na stránce FCC o telefonu prozrazeny.

Potvrzen je zejména výrobce, kterým je stejně jako loni firma HTC. Podle posledních spekulací však bude tchajwanská společnost vyrábět pouze menší z chystaných Pixelů, větší údajně bude mít na starosti LG. Díky několika screenshotům navíc víme, že nový Pixel bude pohánět Android ve verzi 8.0.1 se srpnovým balíčkem záplat, a že bude disponovat funkcí „Active Edge“, což bude patrně obdoba funkce Edge Sense ze smartphonu HTC U11. V základním nastavení má mačkání stran spouštět funkci Google Assistant.

Pixel 2 má dále dostat čipset Qualcomm Snapdragon 835 (případně spekulovaný Snapdragon 836) a minimálně 64 GB vnitřní paměti. Rozporuplná má být hudební stránka věci – hlasitý poslech obstarají stereoreproduktory, avšak klasická sluchátka s 3,5mm jackem si bez redukce nepřipojíte. Po straně bezdrátové konektivity nebude telefon postrádat žádnou důležitou položku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments