Domů » Bleskovky » Google Now: Chytrý pomocník, kterého v ČR naplno nevyužijeme (video)

Google Now: Chytrý pomocník, kterého v ČR naplno nevyužijeme (video)

Služba Google Now byla spuštěna minulý rok a přinesla řadu užitečných funkcí. V podobě chytrých karet poskytuje důležité informace od počasí až po výpočet vzdálenosti do hledaného cíle. Bohužel, většina ze služeb na našem trhu nefunguje jak má a Google Now nebývá uživateli dobře přijato. Musím přiznat, že jeho využitelnost je u nás značně limitovaná, ale potenciál je ohromný. A to samé platí pro Slovensko.

How to make the most of Google Now | Pocketnow

Server PocketNow natočil video, kde ukazuje funkce této služby, které vypadají velice užitečně. Bohužel pro ně platí základní pravidlo – žít ve Spojených Státech. Musíme doufat, že se stoupající důležitostí Google Now se lepší podpory dočkáme i u nás. Tomu by mohly napomoci zařízení jako Google Glass a spekulované chytré hodinky, které využívají podobné karty právě jako základ uživatelského rozhraní.

 
V našich podmínkách toho Google Now zatím moc neukazuje

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).