Domů » Bleskovky » Google Mapy se dočkaly inovace, po které uživatelé dlouho volali

Google Mapy se dočkaly inovace, po které uživatelé dlouho volali

Google Mapy jsou jednou z nejpoužívanějších aplikací, a to nejen jako navigace do auta. Uživatelům umožňují psaní recenzí a hodnocení podniků, památek a zkrátka všeho, co je v nich obsaženo. K tomu je samozřejmě zapotřebí účet od Google.

google maps v mobilu
Google Mapy se dočkaly inovace, po které uživatelé dlouho volali

Konečně plná kontrola nad vlastním profilem

Poslední aktualizace Google Map konečně umožňuje uživatelům Android telefonů změnu svého jména, přidání fotografie nebo vyplnění krátkého představení (bio), ale také kompletní správu účtu, jako je třeba nastavení soukromí skrze samotnou aplikaci. Díky tomu se dají skrýt již napsané recenze, přidané fotky, hodnocení a další informace, které jsou vázané k profilu.

Doposud měli uživatelé možnost schovat pouze body Místního průvodce. V tomto případě jde o vítanou změnu, obzvlášť pro lidi, kteří si potrpí na možnosti nastavení soukromí. Samozřejmě základní údaje, jako je jméno, bio a fotka nelze skrýt.

K této novince se dostanete v aplikaci Google Mapy skrze Menu – Váš profil –  Nastavení, kde vypněte položku „Zobrazovat ve vašem profilu příspěvky“, čímž zamezíte ostatním uživatelům, aby viděli vaše příspěvky. Doufejme, že stejná možnost v dohledné době dorazí také na platformu iOS.

Patříte mezi aktivní uživatele Google Map a už jste někdy přispěli svou recenzí a hodnocením?

Martin Šlat

Milovník technologií, seriálů a fantasy literatury. Tak trochu bloger a amatérský fotograf. iOvce, která nepotřebuje mít nejnovější produkty od Applu a nehaní ostatní platformy, protože ví, že svět nejsou jen nakousnutá jablka – proto využívejte své technologie v míru.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments