Google dnes večer představí nové Pixely. Jak sledovat přímý přenos a co od něj očekávat?

Pixel 6 1

Po včerejší jablečné tiskové konferenci přichází na řadu Google. Ten dnes od 19:00 začne odhalovat novinky, se kterými zamíří na letošní předvánoční trh. Co všechno od Googlu můžeme očekávat?

Pixely, sluchátka a nové služby?

Prakticky s jistotou můžeme počítat se smartphony Pixel 6 a 6 Pro, které Google poodhalil již letos v létě. Dnes večer se dozvíme veškeré detaily o jejich výbavě, zejména pak o procesoru Google Tensor, který je bude pohánět. Očekává se, že tento čip bude podobně výkonný jako současná nejlepší konkurence a že bude klást velký důraz na umělou inteligenci. Nové Pixely také zaujmou neotřelým designem (především zadního fotoaparátu) a vylepšenými fotoaparáty.

Google Pixel 6 1

Zatímco o Pixelu 6 a 6 Pro víme před jejich premiérou prakticky vše, pod rouškou tajemství stále zůstává zahalen spekulovaný ohebný smartphone Pixel Fold. Ten by měl též pohánět čipset Google Tensor, kromě toho máme ve výbavě očekávat vnitřní ohebný displej s úhlopříčkou 7,6“.

Google Pixel Fold

Google by měl dnes večer rovněž představit novou generaci sluchátek Pixel Buds a také „superpředplatné“ Pixel Pass, které pod jednou střechou nabídne rozšířenou záruku na zařízení a několik služeb – One Cloud, Play Pass, YouTube Premium a Google Fi. Toto předplatné ale bude patrně zpočátku běžet pouze ve Spojených státech.

Spekulovalo se i o odhalení hodinek Pixel Watch, avšak podle spolehlivého informátora Jona Prossera s nimi nemáme počítat dříve než v prvním kvartálu příštího roku. Je tedy možné, že Google své první hodinky představí už dnes, avšak s oddálenou dostupností.

Jak tiskovku Googlu sledovat?

Google bude tiskovou konferenci přenášet živě, a to od 19:00 našeho času na YouTube kanále Made By Google. Naladit si ji můžete přímo zde.

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku