Domů » Bleskovky » Google začal uvolňovat novou verzi Androidu 6.0.1

Google začal uvolňovat novou verzi Androidu 6.0.1

Google před několika okamžiky začal distribuovat novou verzi operačního systému Android 6.0.1 Marshmallow. Podle známého leakera @LlabTooFeR je ale zatím tento update dostupný pouze pro levné smartphony na platformě Android One.

Seznam změn zatím neznáme, nicméně zahraniční zdroje hovoří o tradiční opravě nahlášených chyb a zlepšení stability. Podle screenshotu to vypadá, že součástí aktualizace je také prosincový bezpečnostní balíček od Googlu. Jedním z prvních smartphonů, které tento update obdržel, je u nás zcela neznámý Cherry Mobile G1 na platformě Android One; dostupnost aktualizace hlásí například uživatelé na Filipínách. Brzy by se aktualizace měly dočkat také vybrané modely řady Nexus.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. kukolar (neregistrovaný)

    uuuuuž ???? do roka to bude asi 4% zastúpenie na trhu :D :D :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *