Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Gold Miner Valentine: Kolik zlata dokážete vytěžit? (tip na freeware hru)

Gold Miner Valentine: Kolik zlata dokážete vytěžit? (tip na freeware hru)

Dnes pro vás máme tip na titul Gold Miner Valentine, který je zábavný, ale zároveň vás dokáže pěkně potrápit. Není totiž zrovna nejlehčí a vyžaduje od vás aspoň trošku trpělivosti, a především hbité reakce.

Ve hře hrajete za stařičkého horníka, se kterým budete stát ve vozíku a vypouštět hák do velkých hlubin, kde musíte sbírat co nejvíc zlatých, třpytících se nugetek. Velký pozor si dávejte na černé kameny (uhlí), které způsobí to, že ztratíte nějaký ten cenný čas navíc. V této valentýnské verzi je nastražen menší bonus, kdy místo kamenů můžete sebrat také valentýnské srdce s odměnou 850 virtuálních dolarů.

  

Před tím než začnete hrát, máte jasně dáno, kolik dolarů ve zlatě musíte sebrat, abyste úspěšně překonali minimální hranici bodů potřebnou k postupu do dalšího levelu. Naštěstí se při postupu do dalšího kola hra automaticky ukládá, takže můžete kdykoliv pokračovat. Aby se náročnost trochu ztížila, běží vám k tomu všemu čas v podobě přesýpacích hodin. Hra se ovládá pouze jedním stisknutím k vysunutí háku.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Své příznivce si najde díky své vizuální stránce a nenáročnosti hru pochopit jak u mladší, tak u starší generace. Krásně animovaná a jednoduchá grafika tomu všemu navíc přidá správný šmrnc. Pokud tedy na hraní jednoduchý, avšak obtížností dobře vyvážený titul, určitě Gold Miner Valentine vyzkoušejte. Dostupný je zdarma pro Android a iOS.

Dominik Blatoň

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel