Dvojice baterií v chystaném Gionee M5 bude mít ohromující kapacitu 6 020 mAh

Příští týden představí čínská společnost Gionee dva nové smartphony – Elife E8 a Marathon M5. Informace o chystaných modelech unikaly na veřejnost v minulých týdnech, přesto prezident společnosti William Lu prozradil na akci China Film Directors Center některé dosud neznámé skutečnosti.

  

Potvrdil například rozlišení fotoaparátu modelu Elife E8, které bude 23,7 Mpx (s možností extrapolace až na 100 Mpx), a prozradil chystanou spolupráci s fotografem Fritzem Hoffmannem z National Geographic. Elife E8 bude tabletofon s šestipalcovým displejem o rozlišení Quad HD, který bude pohánět osmijádrový procesor o taktu 2 GHz za pomoci 3 GB RAM. Vnitřní úložiště nabídne uživateli 32GB prostor, chybět nebude ani čtečka otisků prstů na zadní straně, která má podpořit vlastní platební systém Gionee Wallet Service. 

  

Gionee Marathon M5 má být pro změnu 5,5″ zařízení střední třídy, které vás díky dvojici baterií nenechá ve štychu – souhrnná kapacita 6 020 mAh má zajistit čtyřdenní výdrž při běžném používání. Toto kombo se ovšem podepíše na celkové hmotnosti telefonu, která bude činit 213 gramů. K představení obou telefonů dojde v Pekingu příští středu 10. června ve 13:00 našeho času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

  1. shd (neregistrovaný)

    to je 830 na tom obrazku akurat kamera je na opacnej strane inak cista kopia…

  2. 4n0nc3 (neregistrovaný)

    a bude se nabijet 6hod. ne ? :DDDD

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *