Domů » Bleskovky » Ghost of Tsushima: máme pro vás porci nových záběrů z hraní téhle akční pecky

Ghost of Tsushima: máme pro vás porci nových záběrů z hraní téhle akční pecky

Společnost Sony se po delší odmlce vrátila k oblíbenému digitálnímu formátu State of Play, který seznamuje fanoušky s novinkami ohledně PlayStationu. Aktuální epizoda byla kompletně věnovaná očekávanému titulu Ghost of Tsushima od amerického týmu Sucker Punch Production. Dočkali jsme se hutné, zhruba 18minutové ukázky přímo z hraní, která nabízí detailní pohled na průzkum otevřeného světa, soubojový systém a celkovou strukturu a atmosféru hry.

Ghost of Tsushima - State of Play | PS4

Ghost of Tsushima vypráví příběh samuraje v období první Mongolské invaze do Japonska, která započala roku 1274. Na pultech obchodů se hra objeví 17. července, a to exkluzivně pro konzoli PlayStation 4. Z pohledu Sony se jedná o poslední titul s vysokým rozpočtem před příchodem konzole PlayStation 5, na jejíž podrobnější představení fanoušci už netrpělivě čekají.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).