Domů » Bleskovky » Garmin Forerunner 645 Music: elegantní sportovní hodinky, které pohltí až 500 písniček

Garmin Forerunner 645 Music: elegantní sportovní hodinky, které pohltí až 500 písniček

Společnost Garmin na veletrhu CES představila nové hodinky Forerunner 645 Music, které nabídnou elegantní design a funkce, na které jsme od Garminu zvyklí – zvýšenou odolnost, pokročilé monitorování sportovních aktivit, či sledování polohy díky integrované GPS. Novinkou je pak vnitřní paměť pro ukládání vlastní hudby.

Hodinky mají pevný ocelový rám a vyměnitelné pryžové řemínky. Čelní stranu tvoří kruhový barevný 1,2″ displej s rozlišením 240 × 240 pixelů, na kterém běží proprietární prostředí výrobce. Pro měření sportovních aktivit slouží hodinkám od Garminu akcelerometr, senzor srdečního tepu, či barometr, pro párování zde máme Wi-Fi a Bluetooth pro připojení externího příslušenství.

Tím mohou být například sluchátka, neboť hodinky disponují 4GB pamětí pro ukládání vlastní hudby, kterou pak lze poslouchat v offline režimu, například při běhání. Pokud však pro vás není tato funkce důležitá, můžete ušetřit zakoupením modelu bez vnitřní paměti. Hodinky by měly vydržet až 5 hodin při používání GPS a poslechu hudby, v klasickém hodinkovém režimu pak mají vydržet 7 dní. Integrováno je i placení Garmin Pay, to si však v našich končinách příliš neužijeme.

Garmin Forerunner 645 Music mají vstoupit do prodeje v následujících 5 – 8 týdnech, jejich cena je stanovena na 449 dolarů (asi 9 600 korun bez DPH), varianta bez hudby bude stát o 50 dolarů méně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).