Gameloft vydal vlastní herní hub s pěticí nových her pro Windows Phone

Herní vývojářské studio Gameloft má v herní sekci Windows Phone Store široké zastoupení, nyní přichází s aplikací, která sdružuje všechny vlastní hry pod jednu střechu a zároveň přidává pětici nových miniher – Danger Dash, Green Farm 3, Littleest Pet Shop, Real Football 2014 a Wonder Zoo. Současné herní tituly od Gameloftu však z tohoto herního hubu nespustíte, jejich seznam pouze odkazuje do detailů her ve Windows Phone Store.

 

Z aplikace tak můžete spustit pouze pětici nových her, které nejsou dostupné odjinud. Je možné, že se jejich seznam bude s aktualizacemi rozšiřovat a Game Hub bude k hraní nových titulů od tohoto studia nutnou podmínkou. Aplikace je zdarma, nainstaluje se do systémového herního hubu a ukrojí z vašeho volného prostoru v telefonu 44 MB.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Petrohrad (neregistrovaný)

    Aneb příprava na vlastní distibuční kanál alias Steam :-) :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *