Galaxy Z Fold 4 dostává od Samsungu aplikaci, s níž budete fotit jako profíci – SMARTmania.cz

Galaxy Z Fold 4 dostává od Samsungu aplikaci, s níž budete fotit jako profíci

Samsung Galaxy Z Fold 4 011

Aplikace Expert Raw od Samsungu se na konci minulého týdne dočkala aktualizace, která kromě několika drobných změn přináší podporu ohebného smartphonu Galaxy Z Fold 4, jehož recenzi právě usilovně připravujeme. Jeho čerství majitelé tak mají možnost podrobněji měnit vybrané parametry fotoaparátu a ovlivnit tak výsledný vzhled fotografií.

Samsung Galaxy Z Fold 4 012

Aplikace Expert Raw je určena pouze pro ty nejvýkonnější smartphony jihokorejského výrobce. Oproti výchozí fotoaplikaci dovoluje široké manuální nastavení ISO, ostření, rychlosti závěrky a dalších parametrů, nechybí ani bližší integrace s aplikací Adobe Lightroom.Samsung Galaxy Z Fold 4 recenzeNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy Z Fold 4: je skvělý, ale přesto jsme čekali více

Kromě podpory zařízení Galaxy Z Fold 4 přibyly dvě novinky – podpora vlastních nastavení a zlepšení kvality obrazu při slabším osvětlení. Aktuálně lze Expert Raw provozovat na následujících smartphonech:

  • Řada Galaxy S21
  • Řada Galaxy S22
  • Galaxy Z Fold 3 a Z Fold 4

Brzy by se podpora měla dostat i na smartphony Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 Ultra a Galaxy Z Fold 2.

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku