Domů » Bleskovky » Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 překvapí cenou. Budou levnější než jejich předchůdci

Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 překvapí cenou. Budou levnější než jejich předchůdci

Samsung během léta představí nové smartphony s ohebným displejem – Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Z číslovek na konci názvu je poznat, že korejský gigant má v návrhu a výrobě ohebných smartphonů poměrně velké zkušenosti, což nepochybně zákazníci ocení. S každou novou generací se totiž nové technologie stávají dostupnějšími, což má být případ i chystaných „ohýbaček“.

Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 budou o 20 procent levnější než jejich předchůdci

Podle informací serveru SamMobile mají být Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 přibližně o 20 procent levnější než jejich předchůdci. Pokud vezmeme v potaz startovací ceny loňských modelů, můžeme očekávat, že Galaxy Z Fold 3 bude stát zhruba 44 tisíc korun, zatímco véčkový Galaxy Z Flip 3 by mohl přijít na 34 tisíc korun.

Fold

Snížení ceny by mohlo vzbudit o ohebné smartphony větší zájem, přičemž díky širší produkci by Samsung opět mohl tlačit cenu ohebných displejů dolů. Korejský gigant si ostatně ohebné panely už nebude nechávat pouze pro sebe, ale nabídne je i dalším výrobcům smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).